AC Exclusive A3

Luxusní HI-FI stolek Audio Conception Exclusive A3                                                                                                    58 600 kč

Precizní ruční výroba Hi-Fi stolků  podle přání zákazníka. Jsme schopni upravit jakýkoli detail – od vzdálenosti jednotlivých příček až po druh dřeva nebo barvu nosných rámů. To vše  levněji než jiní značkoví výrobci Hi-Fi nábytku.

Uložení  audio komponentů je nezbytný systémový požadavek  pro špičkový výsledek a spolehlivou funkčnost celého řetězce. Komerční nábytek je pro tyto účely většinou nevhodný a nejlepším řešením bez kompromisu je speciální nábytek pro tyto účely, nejlépe vyrobený na míru jednotlivým komponentům.  Speciální stolky jsou vyrobeny přesně podle požadavku zákazníka a splňují vysoké nároky  estetické, praktické a funkční.

Hi-Fi stolek je vytvořen z  nejkvalitnějšího výběrového pravého masivního dřeva.  Tloušťka dílů je pro maximální pevnost min. 45 mm. Povrchová úprava mořením na odstín dle přání a lakováno vysoce pevným a pružným polyuretanovým lakem. Kovové komponenty v barvě stříbrné nebo zlaté.

SPECIFIKACE

ROZMĚRY
Materiál police:
  • dřevo masiv
Šířka:600 mm
Výška:810 mm
Hloubka:450 mm
Počet polic:3
Materiál noh:nerez
Hmotnost: kg