Legend V2

Každý pár reprosoustav  se začíná vyrábět až v okamžiku objednávky, výroba probíhá ručně a s maximální možnou péčí  –  proto, prosím, berte dostupnost jako orientační, jako u každého jiného krásného ručně vyráběného produktu. Každá reprosoustava  je umělecké dílo a stává se dominantou jakékoliv místnosti.

Každý prvek unikátních reprosoustav Legend je koncipován a ručně vyroben tak, aby produkoval akustickou kvalitu  v přirozené kvalitě a tak poskytoval dokonalý zážitek pro  posluchače  v domácím prostředí.  

Podobnost s referenčním modelem Amadeus není čistě náhodná. Pro co nejdokonalejší a nejpřirozenější zvuk, jsou zde použity stejné materiály a technologie.
 
Masivní  ozvučnice s nádhernou  vysoce kvalitní  luxusní syntetickou kůží , která vytváří jedinečný pocit luxusu a dodává komfort  a prestiž vašemu interiéru, velmi pevná dřevěná konstrukce s vnitřním žebrováním a důmyslným antirezonančním systémem,  elegantní celodřevěné  panely ,  lepené z mnoha  vrstev krásné  dřevěné dýhy.  Toto vše není pouze nádherné na pohled, ale uvnitř jsou použity  moderní technologie,  kvalitní kevlarové měniče a vysoce kvalitní, precizní ručně vyráběné crossovery. 
 
Možné připojení Bi-Wiring, Bi-Amping.
                                                                                                              TECHNOLOGIE
 
Nejvýraznější předností  v modelu Legend je, že je postavena z vysoce pevných a silných  antirezonančních materiálů. Připojení je pomocí pevných pozlacených šroubovacích terminálů, a je možné využít kvalitnější propojení prostřednictvím Bi-Wiring nebo Bi-Amping. Velikou předností je, že při připojení Bi-Amping na druhém zesilovači si můžete individuálně doladit basovou složku podle Vašeho uvážení a tím přesně přizpůsobit zvuk Vašim potřebám a hudebnímu žánru .
                                                                                                    EXTERIÉR
 
Jsme hrdí na výrobu našich  ručně vyráběných reprosoustav  a pokračujeme dále v této praxi. Každá skříň je postavena ručně  zkušenými a odbornými řemeslníky s maximálním důrazem na detail, .
 
Legend je reprosoustavou v produktové řadě rodinné společnosti Audio Conception , která využívá  barevné kombinace s různými materiály, které doplňují design monumentálních kabinetů reproduktorů. Luxusní černá syntetická kůže , která vytváří jedinečný pocit luxusu a dodává komfort  a prestiž vašemu interiéru jako primární barva v kombinaci s  povrchovými úpravami,  zvyšuje každou křivku reprosoustavy s krásnými estetickými odrazy, což činí z těchto reprosoustav dominantu jakékoliv místnosti.
 
Mnoho variant barevného provedení.
 
Kombinujeme strojní a precizní ruční práci ,  proto jsou materiály opracované na vysoké úrovni a s maximální precizností. Veškeré dřevěné komponenty jsou lepené a ohýbané z mnoho vrstev krásné  dřevěné dýhy,
 
KVALITA ZVUKU
 
Kvalita zvuku reprosoustav Legend je výsledkem všech technických detailů a designového rozhodnutí jako celku – tvaru a materiálu skříně, prvotřídních komponentů a inženýrské zkušenosti. To poskytuje výsledek, který umožňuje  dodat velmi kvalitní a harmonický zvuk.
 
Precizní podání zvuku, detailní podání středů, basů a výšek, minimální zkreslení a podání zvuku tak, jak ve skutečnosti je. Reprosoustavy dokáží přehrát i  jemné nuance a tak při poslechu jakéhokoli hudebního žánru uslyšíte opravdu detaily, a  propracovanost do jednotlivých tónů u jednotlivých nahrávek.
 
Každý aspekt zvuku soustavy Legend je čistý, vyrovnaný, bohatý, dynamický a ponořující. Všechny detaily jsou dodávány s co nejpřirozenější dokonalostí a poskytují posluchači  přirozený a čistý zážitek.
 
Žádný reproduktor neopustí dílnu bez jemného doladění a konečného úsudku od svého hlavního hodnotitele – lidského ucha. 

                                               TECHNICKÁ SPECIFIKACE

TYPE:

 • Passive speaker, Bassreflex
 • 3 way, 4 driver loudspeaker system

DRIVERS:

 • Mid-Woofer: 2×165 mm Kevlar membrane
 • Midrange: 135 mm Kevlar membrane
 • Tweeter: 25 mm Silk calotte

FREQUENCY RESPONSE:

 • 34-20 000 Hz /-3 dB

POWER RATING:

 • 120 W RMS
 • COLOR LEATHERETTE
 •  
 • Black, white, beige

NOMINAL IMPEDANCE

 • 8 ohms

SENSITIVITY

 • 88 dB/2,83 V

DIMENSIONS

 • Height: 1230 mm 
 • Width: 420 mm
 • Depth: 460 mm
 • Net weight: 60 kg per piece

COLOR
Choice

CONNECTION

Bi-Wiring, Bi-Amping

Price per pair     75 900,00 Kč

                          MÁTE ZÁJEM O NAŠE PRODUKTY?  KONTAKTUJTE NÁS A DOMLUVTE SI POSLECH