Amadeus

 
Každý pár reprosoustav  pokud není skladem,se začíná vyrábět až v okamžiku objednávky, výroba probíhá ručně a s maximální možnou péčí  –  proto, prosím, berte dostupnost jako orientační, jako u každého jiného krásného ručně vyráběného produktu. Každá reprosoustava  je umělecké dílo a stává se dominantou jakékoliv místnosti.
 
Každý prvek exklusivních referenčních reprosoustav Amadeus  je koncipován a ručně vyroben tak, aby produkoval špičkovou akustickou kvalitu a poskytoval dokonalý zážitek pro posluchače v přirozené kvalitě v domácím prostředí. Tato úžasná reprosoustava je výsledkem desetiměsíčního vášnivého a neúnavného úsilí o dosažení kvalitního přirozeného zvuku.  Přináší příjemný, bohatý a detailní zvuk, který okouzlí vaše smysly. 
 
Masivní  ozvučnice s nádhernou  vysoce kvalitní  luxusní syntetickou kůží , která vytváří jedinečný pocit luxusu a dodává komfort  a prestiž vašemu interiéru, velmi pevná dřevěná konstrukce s mnohonásobným vnitřním žebrováním a důmyslným vícekomorovým antirezonančním systémem, nádherné  akrylové sklo ve vysokém lesku, elegantní ohýbané celodřevěné  ručně leštěné panely , dřevěné komponenty lepené z 12-20 vrstev krásné  dřevěné dýhy a satýnovaná slitina  hliníku, nejsou jen nádherné na pohled, ale uvnitř jsou použity  moderní technologie,  špičkové kevlarové měniče a vysoce kvalitní, precizní ručně vyráběné crossovery . 
 
Mimo vpředu umístěných  kevlarových  reproduktorů , je v základně reprosoustavy umístěn ještě výkonný kevlarový  subbasový reproduktor, s možností individuálního  doladění  na zesilovači a možným připojením Bi-Wiring, Bi-Amping.
                                                                                     TECHNOLOGIE
 
Nejvýraznější předností  u modelu Amadeus je, že je postaven prakticky ze dvou modulů. Hlavní modul umožňuje uživateli nastavit reprosoustavu pro optimalizaci zvuku, pokud jde o pozici diváka a specifika místnosti. Také izoluje veškeré  měniče s výškovými, středovými a basovými kmitočty od vibrací, které poskytují nižší basové měniče.
 
Prostřednictvím umístění basového měniče v dolním modulu a designu skříně poskytuje Amadeus kompletní akustickou kouli . Výsledkem je velmi kvalitní  podání basů a velikou předností je, že při připojení Bi-Amping na druhém zesilovači si můžete individuálně doladit basovou složku podle Vašeho uvážení a tím přesně přizpůsobit zvuk Vašim potřebám a hudebnímu žánru .
                                                                         KVALITA ZVUKU
 
Kvalita zvuku reprosoustav Amadeus je výsledkem všech technických detailů a designového rozhodnutí jako celku – tvaru a materiálu skříně, prvotřídních komponentů a inženýrské zkušenosti. To poskytuje výsledek, který umožňuje  dodat velmi kvalitní a harmonický zvuk.
 
Precizní podání zvuku, detailní podání středů, basů a výšek, minimální zkreslení a podání zvuku tak, jak ve skutečnosti je. Reprosoustavy dokáží přehrát i  jemné nuance a tak při poslechu jakéhokoli hudebního žánru uslyšíte opravdu detaily, a  propracovanost do jednotlivých tónů u jednotlivých nahrávek.
 
Každý aspekt zvuku soustavy Amadeus je čistý, vyrovnaný, bohatý, dynamický a ponořující. Všechny detaily jsou dodávány s co nejpřirozenější dokonalostí a poskytují posluchači přirozený a čistý zážitek.
 
Žádný reproduktor neopustí dílnu bez jemného doladění a konečného úsudku od svého hlavního hodnotitele – lidského ucha.
EXTERIÉR
 
Jsme hrdí na výrobu našich  ručně vyráběných reprosoustav  a dále pokračujeme v této praxi. Každá ozvučnice je postavena ručně  zkušenými a odbornými řemeslníky s maximálním důrazem na detail, 
 
Amadeus je reprosoustavou v produktové řadě rodinné společnosti Audio Conception , která využívá  barevné kombinace s různými materiály, které doplňují design monumentálních kabinetů reproduktorů. Luxusní černá syntetická kůže jako primární barva v kombinaci s lesklými  povrchovými úpravami, zvyšuje každou křivku reprosoustavy s krásnými estetickými odrazy, což činí z těchto reprosoustav domimantu jakékoliv místnosti. Každá reprosoustava je umělecké dílo.
 
Mnoho variant barevného provedení podle Vašeho přání.
 
Kombinujeme strojní a precizní ruční práci ,  proto jsou materiály opracované na vysoké úrovni a s maximální precizností. Veškeré dřevěné komponenty jsou lepené a ohýbané z 12-21 vrstev krásné  dřevěné dýhy.
 
 

                TECHNICKÁ SPECIFIKACE

TYPE:

 • Passive speaker, Bassreflex
 • 3,5 way, 5 driver loudspeaker system

DRIVERS:

 • Woofer: 209 mm Kevlar cone
 • Mid-Woofer: 165 mm Kevlar cone,High-Tech Speakers of the highest quality
 • Mid-Woofer:165 mm Kevlar cone,High-Tech Speakers of the highest quality
 • Midrange: 135 mm Kevlar cone,High-Tech Kevlar cone Phase plug
 • Tweeter: 25 mm High-End, Textile calotte
 •  

FREQUENCY RESPONSE:

 • 25-22 000 Hz /-3 dB

POWER RATING:

 • Top module 120 W RMS
 • Bass module 100 W RMS

NOMINAL IMPEDANCE

 • 6 ohms

SENSITIVITY

 • 89 dB/2,83 V

DIMENSIONS

 • Height: 1520 mm 
 • Width: 440 mm
 • Depth: 680 mm
 • Net weight: 85 kg per piece

COLOR
Choice

CONNECTION

Bi-Wiring, Bi-Amping- possibility of individual adjustment

Cena na vyžádání

                                                           MÁTE ZÁJEM O NAŠE PRODUKTY?  KONTAKTUJTE NÁS