Exclusive V2

             PŘIPRAVUJEME -JIŽ BRZY SKLADEM

                         Exclusivní sloupové reprosoustavy pro náročné

                                  Handmade in Czech Republic

 
 
Reprosoustavy Audio  Conception  Exclusive V2 se vyznačují úžasným nepřehlédnutelným  designem, nádhernými oblými tvary, ohýbanými dřevěnými panely ve vysokém lesku a stříbrnými leštěnými komponenty .
 

Každý prvek exklusivních referenčních reprosoustav Exclusive V2 je koncipován a ručně vyroben tak, aby okouzlil Vaše smysly, produkoval špičkovou akustickou kvalitu a poskytoval dokonalý zážitek pro posluchače v přirozené kvalitě v domácím prostředí. Tato úžasná reprosoustava pro náročné je výsledkem dlouhého, vášnivého a neúnavného úsilí o dosažení vysoce kvalitního zvuku a excelentního designu.  Přináší bohatý ,dynamický a detailní zvuk, který okouzlí vaše smysly. 

Masivní  šestivrstvá sendvičová ozvučnice z celkem 65 dřevěných dílů,  vytváří jedinečný pocit luxusu a dodává komfort  a prestiž vašemu interiéru. Luxusní vysoce kvalitní syntetická kůže, elegantní, celodřevěné ohýbané panely z mnoha vrstev krásné dřevěné dýhy s 12-ti vrstvami ručně leštěného laku, s elegantními kovovými ručně leštěnými prvky, moderní technologie, kvalitní kevlarové  měniče  a vysoce kvalitní, precizní ručně vyráběné crossovery
                                                                                              TECHNOLOGIE
 
Prioritou reprosoustav Exclusive V2 bylo vytvořit exclusivní design, získat zvuk vysoké kvality, vysoký výkon a efektivitu při zachování vysoké kvality a atraktivní ceny. 
                                                                                                       KVALITA ZVUKU
 
Kvalita zvuku reprosoustav Exclusive V2 je výsledkem všech technických detailů a designového rozhodnutí jako celku – tvaru a materiálu skříně, prvotřídních komponentů a inženýrské zkušenosti. To poskytuje výsledek, který umožňuje  dodat velmi kvalitní a harmonický zvuk.
Precizní podání zvuku, detailní podání středů, basů a výšek, minimální zkreslení a podání zvuku tak, jak ve skutečnosti je. Reprosoustavy dokáží přehrát i  jemné nuance a tak při poslechu jakéhokoli hudebního žánru uslyšíte opravdu detaily, a  propracovanost do jednotlivých tónů u jednotlivých nahrávek.
Každý aspekt zvuku soustavy Exclusive V2 je čistý, vyrovnaný, bohatý, dynamický a ponořující. Všechny detaily jsou dodávány s co nejpřirozenější dokonalostí a poskytují posluchači přirozený a čistý zážitek.
Žádný reproduktor neopustí firmu bez jemného doladění a konečného úsudku od svého hlavního hodnotitele – lidského ucha.
                                                                                                             EXTERIÉR
 
Jsme hrdí na výrobu našich  ručně vyráběných reprosoustav  a dále pokračujeme v této praxi. Každá ozvučnice je postavena ručně  zkušenými a odbornými řemeslníky s maximálním důrazem na detail. 
 
Exclusive V2  je reprosoustavou v produktové řadě rodinné společnosti Audio Conception , která využívá  barevné kombinace s různými materiály, které doplňují design monumentálních kabinetů reproduktorů. Černá luxusní syntetická kůže v kombinaci s lesklými  povrchovými úpravami, zvyšuje každou křivku reprosoustavy s krásnými estetickými odrazy, což činí z těchto reprosoustav domimantu jakékoliv místnosti. Každá reprosoustava je originál.
 
Mnoho variant barevného provedení dřevěných komponentů podle Vašeho přání.
 
Kombinujeme strojní a precizní ruční práci ,  proto jsou materiály opracované na vysoké úrovni a s maximální precizností. 

                                    TECHNICKÁ SPECIFIKACE

TYPE:

 • Passive speaker, bass reflex
 • 3 way, 5 driver loudspeaker system

DRIVERS:

 • Woofer:     2×210 mm kevlar cone
 • Midrange: 2×165 mm kevlar cone
 • Tweeter:    28 mm High-Tech, Silk calotte

FREQUENCY RESPONSE:

 • 30-20 000 Hz /-3 dB

POWER RATING:

 • 200 W RMS

NOMINAL IMPEDANCE

 • 8 ohms

SENSITIVITY

 • 88 dB/2,83 V

DIMENSIONS

 • Height: 1890 mm 
 • Width:    500 mm
 • Depth:    630 mm
 • Net weight:  120 kg per piece

COLOR WOOD

Dark Walnut

CONNECTION

Gold Plated Speaker Terminal

Bi-Wiring, Bi-Amping,