Exclusive V2

                              PŘIPRAVUJEME

                         Exclusivní sloupové reprosoustavy pro náročné

                                  Handmade in Czech Republic

 
 
Reprosoustavy Audio  Conception  Exclusive V2 se vyznačují excelentním designem, nádhernými oblými tvary, ohýbanými dřevěnými panely ve vysokém lesku a stříbrnými leštěnými komponenty .

Každý prvek exklusivních referenčních reprosoustav Exclusive V2 je koncipován a ručně vyroben tak, aby okouzlil Vaše smysly, produkoval špičkovou akustickou kvalitu a poskytoval dokonalý zážitek pro posluchače v přirozené kvalitě v domácím prostředí. Tato úžasná reprosoustava pro náročné je výsledkem dlouhého, vášnivého a neúnavného úsilí o dosažení vysoce kvalitního zvuku a excelentního designu.  Přináší bohatý ,dynamický a detailní zvuk, který okouzlí vaše smysly. 

 
Masivní  šestivrstvá sendvičová ozvučnice z celkem 65 dřevěných dílů,  vytváří jedinečný pocit luxusu a dodává komfort  a prestiž vašemu interiéru. Luxusní vysoce kvalitní syntetická kůže, elegantní  celodřevěné ohýbané, ručně leštěné  panely z mnoha vrstev krásné dřevěné dýhy, moderní technologie, kvalitní kevlarové  měniče  a vysoce kvalitní, precizní ručně vyráběné crossovery
                                                                                              TECHNOLOGIE
 
   Prioritou reprosoustav Exclusive V2 bylo vytvořit exclusivní design, získat zvuk vysoké kvality, vysoký výkon a efektivitu při zachování kvality a atraktivní ceny. 
                                                                                                                          KVALITA ZVUKU
 
Kvalita zvuku reprosoustav Exclusive V2 je výsledkem všech technických detailů a designového rozhodnutí jako celku – tvaru a materiálu skříně, prvotřídních komponentů a inženýrské zkušenosti. To poskytuje výsledek, který umožňuje  dodat velmi kvalitní a harmonický zvuk.
Precizní podání zvuku, detailní podání středů, basů a výšek, minimální zkreslení a podání zvuku tak, jak ve skutečnosti je. Reprosoustavy dokáží přehrát i  jemné nuance a tak při poslechu jakéhokoli hudebního žánru uslyšíte opravdu detaily, a  propracovanost do jednotlivých tónů u jednotlivých nahrávek.
Každý aspekt zvuku soustavy Exclusive V2 je čistý, vyrovnaný, bohatý, dynamický a ponořující. Všechny detaily jsou dodávány s co nejpřirozenější dokonalostí a poskytují posluchači přirozený a čistý zážitek.
Žádný reproduktor neopustí firmu bez jemného doladění a konečného úsudku od svého hlavního hodnotitele – lidského ucha.
                                                                                                             EXTERIÉR
 
Jsme hrdí na výrobu našich  ručně vyráběných reprosoustav  a dále pokračujeme v této praxi. Každá ozvučnice je postavena ručně  zkušenými a odbornými řemeslníky s maximálním důrazem na detail. 
 
Exclusive V2  je reprosoustavou v produktové řadě rodinné společnosti Audio Conception , která využívá  barevné kombinace s různými materiály, které doplňují design monumentálních kabinetů reproduktorů. Černá luxusní syntetická kůže v kombinaci s lesklými  povrchovými úpravami, zvyšuje každou křivku reprosoustavy s krásnými estetickými odrazy, což činí z těchto reprosoustav domimantu jakékoliv místnosti. Každá reprosoustava je umělecké dílo.
 
Mnoho variant barevného provedení dřevěných komponentů podle Vašeho přání.
 
Kombinujeme strojní a precizní ruční práci ,  proto jsou materiály opracované na vysoké úrovni a s maximální precizností. 

                                    TECHNICKÁ SPECIFIKACE

TYPE:

 • Passive speaker, bass reflex
 • 3 way, 5 driver loudspeaker system

DRIVERS:

 • Woofer:     2×210 mm kevlar cone
 • Midrange: 2×165 mm kevlar cone
 • Tweeter:    28 mm High-Tech, Silk calotte

FREQUENCY RESPONSE:

 • 30-20 000 Hz /-3 dB

POWER RATING:

 • 200 W RMS

NOMINAL IMPEDANCE

 • 8 ohms

SENSITIVITY

 • 88 dB/2,83 V

DIMENSIONS

 • Height: 1890 mm 
 • Width:    500 mm
 • Depth:    630 mm
 • Net weight:  120 kg per piece

COLOR WOOD

Dark Chestnut

CONNECTION

Gold Plated Speaker Terminal

Bi-Wiring, Bi-Amping,