Exclusive V1

                                  Exclusivní sloupové reprosoustavy pro náročné

                                   Handmade in Czech Republic

Vlajková loď firmy Audio Conception  Exclusive V1 se vyznačuje excelentním nepřehlédnutelným designem, nádhernými oblými tvary, ohýbanými dřevěnými panely ve vysokém lesku a designovými zlatými  komponenty . Každý prvek exklusivních referenčních reprosoustav Exclusive  je koncipován a ručně vyroben tak, aby okouzlil Vaše smysly, produkoval špičkovou akustickou kvalitu a poskytoval dokonalý zážitek pro posluchače v přirozené kvalitě v domácím prostředí. Tato úžasná reprosoustava pro náročné je výsledkem dlouhého, vášnivého a neúnavného úsilí o dosažení vysoce kvalitního zvuku a jedinečného designu.  Přináší bohatý ,dynamický a detailní zvuk, který okouzlí vaše smysly. 
 
Masivní  šestivrstvá sendvičová ozvučnice z celkem 73 dřevěných dílů,  vytváří jedinečný pocit luxusu a dodává komfort  a prestiž vašemu interiéru, Luxusní vysoce kvalitní syntetická kůže, elegantní, celodřevěné ohýbané panely z mnoha vrstev krásné dřevěné dýhy s 12-ti vrstvami ručně leštěného laku, s elegantními kovovými zlatými prvky,moderní technologie, nejmodernější měniče z uhlíkových vláken a vysoce kvalitní, precizní ručně vyráběné crossovery
 
                                                                                                           TECHNOLOGIE
 
Reprosoustavy Exclusive V1 jsou vybaveny reproduktory s pokročilými magnetickými obvody pro linearizaci magnetického pole, což vede ke snížení nelineárního a harmonického zkreslení.
Hliníkové demodulátory a Faradayovy měděné prstence mají obrovský / pozitivní vliv na tyto jevy.
Reproduktory využívají nejnovější technologické pokroky v oblasti impregnace membrán ke snížení nežádoucích uživatelských režimů.
Nízkofrekvenční reproduktory využívají 50mm cívku pracující v přesně profilovaném ventilačním systému s magnetickým vedením, který spolu s Faradayovými kroužky a konstrukcí z prolamovaného hliníkového koše významně snižuje jev tepelného tlaku.
Prioritou reprosoustav Exclusive bylo získat zvuk nejvyšší kvality, vysoký výkon a efektivitu při zachování nekompromisní kvality a atraktivní ceny.  Reproduktory mají  technologicky nejvyspělejší reproduktory, což zaručuje zvuk na nejvyšší úrovni.
                                                                                                          KVALITA ZVUKU
 
Kvalita zvuku reprosoustav Exclusive V1 je výsledkem všech technických detailů a designového rozhodnutí jako celku – tvaru a materiálu skříně, prvotřídních komponentů a inženýrské zkušenosti. To poskytuje výsledek, který umožňuje  dodat velmi kvalitní a harmonický zvuk.
Precizní podání zvuku, detailní podání středů, basů a výšek, minimální zkreslení a podání zvuku tak, jak ve skutečnosti je. Reprosoustavy dokáží přehrát i  jemné nuance a tak při poslechu jakéhokoli hudebního žánru uslyšíte opravdu detaily, a  propracovanost do jednotlivých tónů u jednotlivých nahrávek.
Každý aspekt zvuku soustavy Exclusive je čistý, vyrovnaný, bohatý, dynamický a ponořující. Všechny detaily jsou dodávány s co nejpřirozenější dokonalostí a poskytují posluchači přirozený a čistý zážitek.
Žádný reproduktor neopustí firmu bez jemného doladění a konečného úsudku od svého hlavního hodnotitele – lidského ucha.
                                                                                                                EXTERIÉR
 
Každá ozvučnice je postavena ručně  zkušenými a odbornými řemeslníky s maximálním důrazem na detail. 
 
Exclusive V1 je reprosoustavou v produktové řadě rodinné společnosti Audio Conception , která využívá  barevné kombinace s různými materiály, které doplňují design monumentálních kabinetů reproduktorů. Luxusní černá syntetická kůže v kombinaci s lesklými  povrchovými úpravami, zvyšuje každou křivku reprosoustavy s krásnými estetickými odrazy, což činí z těchto reprosoustav dominantu jakékoliv místnosti. Každá reprosoustava je originál.
 
Mnoho variant barevného provedení dřevěných komponentů podle Vašeho přání.
 
Precizní ruční práce.

                     TECHNICKÁ SPECIFIKACE

TYPE:

 • Passive speaker, bass reflex
 • 3 way, 5 driver loudspeaker system

DRIVERS:

 • Woofer:     2×260 mm Hi-Tech Carbon cone
 • Midrange: 2×182 mm Hi-Tech Carbon cone
 • Tweeter:    25 mm High-Tech, Textile calotte

FREQUENCY RESPONSE:

 • 28-22 000 Hz /-3 dB

POWER RATING:

 • 500 W RMS

NOMINAL IMPEDANCE

 • 8 ohms

SENSITIVITY

 • 88 dB/2,83 V

DIMENSIONS

 • Height: 1850 mm 
 • Width:    510 mm
 • Depth:    680 mm
 • Net weight:  130 kg per piece

COLOR WOOD

Dark Walnut

CONNECTION

Gold Plated Speaker Terminal

Bi-Wiring, Bi-Amping,