Exclusive V1

                                  Exclusivní sloupové reprosoustavy pro náročné

                                   Handmade in Czech Republic

Vlajková loď firmy Audio Conception  Exclusive V1 se vyznačuje nádhernými oblými tvary a ohýbanými dřevěnými panely ve vysokém lesku. Každý prvek exklusivních referenčních reprosoustav Exclusive  je koncipován a ručně vyroben tak, aby okouzlil Vaše smysly, produkoval špičkovou akustickou kvalitu a poskytoval dokonalý zážitek pro posluchače v přirozené kvalitě v domácím prostředí. Tato úžasná reprosoustava pro náročné je výsledkem dlouhého, vášnivého a neúnavného úsilí o dosažení vysoce kvalitního zvuku a excelentního designu.  Přináší bohatý ,dynamický a detailní zvuk, který okouzlí vaše smysly. 
 
Masivní  šestivrstvá sendvičová ozvučnice z celkem 69 dřevěných dílů,  vytváří jedinečný pocit luxusu a dodává komfort  a prestiž vašemu interiéru, elegantní  celodřevěné ohýbané, ručně leštěné  panely z mnoha vrstev krásné dřevěné dýhy, moderní technologie, nejmodernější měniče z uhlíkových vláken a vysoce kvalitní, precizní ručně vyráběné crossovery . 
 
                                                                                                           TECHNOLOGIE
 
Reprosoustavy Exclusive V1 jsou vybaveny reproduktory s pokročilými magnetickými obvody pro linearizaci magnetického pole, což vede ke snížení nelineárního a harmonického zkreslení.
Hliníkové demodulátory a Faradayovy měděné prstence mají obrovský / pozitivní vliv na tyto jevy.
Reproduktory využívají nejnovější technologické pokroky v oblasti impregnace membrán ke snížení nežádoucích uživatelských režimů.
Nízkofrekvenční reproduktory využívají 50mm cívku pracující v přesně profilovaném ventilačním systému s magnetickým vedením, který spolu s Faradayovými kroužky a konstrukcí z prolamovaného hliníkového koše významně snižuje jev tepelného tlaku.
Prioritou reprosoustav Exclusive bylo získat zvuk nejvyšší kvality, vysoký výkon a efektivitu při zachování nekompromisní kvality a atraktivní ceny.  Reproduktory mají  technologicky nejvyspělejší reproduktory, což zaručuje zvuk na nejvyšší úrovni.
                                                                                                          KVALITA ZVUKU
 
Kvalita zvuku reprosoustav Exclusive V1 je výsledkem všech technických detailů a designového rozhodnutí jako celku – tvaru a materiálu skříně, prvotřídních komponentů a inženýrské zkušenosti. To poskytuje výsledek, který umožňuje  dodat velmi kvalitní a harmonický zvuk.
Precizní podání zvuku, detailní podání středů, basů a výšek, minimální zkreslení a podání zvuku tak, jak ve skutečnosti je. Reprosoustavy dokáží přehrát i  jemné nuance a tak při poslechu jakéhokoli hudebního žánru uslyšíte opravdu detaily, a  propracovanost do jednotlivých tónů u jednotlivých nahrávek.
Každý aspekt zvuku soustavy Exclusive je čistý, vyrovnaný, bohatý, dynamický a ponořující. Všechny detaily jsou dodávány s co nejpřirozenější dokonalostí a poskytují posluchači přirozený a čistý zážitek.
Žádný reproduktor neopustí firmu bez jemného doladění a konečného úsudku od svého hlavního hodnotitele – lidského ucha.
                                                                                                                EXTERIÉR
 
Jsme hrdí na výrobu našich  ručně vyráběných reprosoustav  a dále pokračujeme v této praxi. Každá ozvučnice je postavena ručně  zkušenými a odbornými řemeslníky s maximálním důrazem na detail. 
 
Exclusive V1 je reprosoustavou v produktové řadě rodinné společnosti Audio Conception , která využívá  barevné kombinace s různými materiály, které doplňují design monumentálních kabinetů reproduktorů. Černá v kombinaci s lesklými  povrchovými úpravami, zvyšuje každou křivku reprosoustavy s krásnými estetickými odrazy, což činí z těchto reprosoustav domimantu jakékoliv místnosti. Každá reprosoustava je umělecké dílo.
 
Mnoho variant barevného provedení dřevěných komponentů podle Vašeho přání.
 
Kombinujeme strojní a precizní ruční práci ,  proto jsou materiály opracované na vysoké úrovni a s maximální precizností. 

                    TECHNICKÁ SPECIFIKACE

TYPE:

 • Passive speaker, bass reflex
 • 3 way, 5 driver loudspeaker system

DRIVERS:

 • Woofer:     2×260 mm Hi-Tech Carbon cone
 • Midrange: 2×182 mm Hi-Tech Carbon cone
 • Tweeter:    28 mm High-Tech, Textile calotte

FREQUENCY RESPONSE:

 • 28-20 000 Hz /-3 dB

POWER RATING:

 • 500 W RMS

NOMINAL IMPEDANCE

 • 8 ohms

SENSITIVITY

 • 88 dB/2,83 V

DIMENSIONS

 • Height: 1850 mm 
 • Width:    510 mm
 • Depth:    680 mm
 • Net weight:  130 kg per piece

COLOR WOOD

Dark Walnut

CONNECTION

Gold Plated Speaker Terminal

Bi-Wiring, Bi-Amping,