AUDIO RACK

Luxury Audio Rack Exclusive

Aby bylo možné umocnit zážitek z hudební nahrávky, musí zesilovače, předzesilovač a zdroj vytvořit dokonalou estetickou synergii s reproduktory. Audio Rack Exclusive ztělesňuje řešení s designem , který  ladí s tvary a vysoce kvalitními povrchovými úpravami reprosoustav Audio Conception. K dokončení špičkové audio sady, byl vytvořen nový design pro audio rack. Tento speciálně navržený audio rack Exclusive odpovídá jak zvukovému výkonu, tak estetickým charakteristikám jednotlivých komponent, čímž posouvá celou kolekci Audio Conception na vyšší úroveň. Novinkou  Audio Rack Exclusive je, že každá jednotlivá úroveň je vytvořena podle Vašich předem daných rozměrů. Audio Rack Exclusive se  skládá  z mnoha modulárních úrovní, dle Vašich požadavků. Dva až čtyři centimetry silné  desky s umělou nebo pravou dýhou v různých odstínech dle přání, jsou základními prvky audio racku. Audio rack Exclusive může být také vyroben s  pravého výběrového  dřeva. Je také zdoben a zpevněn stříbrným nebo také zlatým  ručně leštěným zdobením. Každý audio rack je vyroben na zakázku, aby jste měli možnost si přesně určit rozměry pro Vaše komponenty.

Luxury Audio Rack Eleganza

K dokončení špičkové audio sady, byl vytvořen nový elegantní design audio rack Eleganza. Tento speciálně navržený audio rack odpovídá jak zvukovému výkonu, tak estetickým charakteristikám jednotlivých komponent, čímž posouvá celou kolekci na vyšší úroveň. Novinkou  Audio Rack Eleganza je, že každá jednotlivá úroveň je vytvořena podle Vašich předem daných rozměrů. Audio Rack Eleganza se  skládá  z mnoha modulárních úrovní, dle Vašich požadavků. Dva až čtyři centimetry silné  desky s umělou nebo pravou  dýhou v různých odstínech dle přání, jsou základními prvky audio racku. Audio rack Eleganza  je také  zdoben  stříbrným ručně satýnovaným zdobením. Každý audio rack je vyroben na zakázku, aby jste měli možnost si přesně určit rozměry pro Vaše komponenty.

Audio Rack 2

K dokončení špičkové audio sady, byl vytvořen nový elegantní design audio rack 2. Tento audio rack odpovídá jak zvukovému výkonu, tak estetickým charakteristikám jednotlivých komponent, čímž posouvá celou kolekci na vyšší úroveň.  Předností Audio Rack 2 je, že každá jednotlivá úroveň je vytvořena podle Vašich předem daných rozměrů. Audio Rack 2 se  skládá  z mnoha modulárních úrovní, dle Vašich požadavků. Dva  centimetry silné  desky s umělou nebo pravou  dýhou v různých odstínech dle přání, jsou základními prvky audio racku. Audio rack 2  je také  zdoben zlatými nebo stříbrnými odhmotňovacími nožkami a podložkami. Každý audio rack je vyroben na zakázku, aby jste měli možnost si přesně určit rozměry pro Vaše komponenty.

Audio Rack 3

K dokončení špičkové audio sady, byl vytvořen nový elegantní design audio rack 3. Tento audio rack odpovídá jak zvukovému výkonu, tak estetickým charakteristikám jednotlivých komponent, čímž posouvá celou kolekci na vyšší úroveň.  Předností Audio Rack 3 je, že každá jednotlivá úroveň je vytvořena podle Vašich předem daných rozměrů. Audio Rack 3 se  skládá  z mnoha modulárních úrovní, dle Vašich požadavků. Dva až čtyři centimetry silné  desky s umělou nebo pravou  dýhou v různých odstínech dle přání, jsou základními prvky audio racku. Audio rack 3  je také  zdoben zlatými nebo stříbrnými odhmotňovacími nožkami. Každý audio rack je vyroben na zakázku, aby jste měli možnost si přesně určit rozměry pro Vaše komponenty.